پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی,پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی با شعار مدیریت جهادی لازمه توسعه و پیشرفت کشور، در تاریخ 24 دی ماه 1397 و در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی

پیرو اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال 1393، پیرامون بکارگیری مدیریت جهادی در اداره کلیه امور کشوری و لشکری، چهار دوره همایش ملی مدیریت جهادی در سالهای گذشته، با حضور جمع کثیری از مدیران منتخب شایسته و جهادی و با اجرای مراسم تقدیر از مدیران برگزیده جهادی کشور، با موفقیت برگزار گردیده است.

امسال نیز، انجمن مدیریت جهادی کشور، پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی را با شعار مدیریت جهادی لازمه توسعه و پیشرفت کشور، در تاریخ 24 دی ماه 1397 و در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می نماید.

نظرات

  • User name

    احمدرضا قبادی1397/07/23

    با سلام مجدد موسسه علمی و تحقیقاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی همدان طرح کارآفرینی ملی دارد که با ترکیب کارآفرینی وبرنامه های اجتماعی ،فرهنگی تحول شگرفی در کشور بوجود خواهد آورد. دنبال مجالی برای طرح موضوع هستیم. باسپاس09189113840

  • User name

    احمدرضا قبادی1397/07/23

    با سلام و سپاس از زحمات شما عزیزان بد نیست علاوه بر معرفی و تقدیر از مدیران جهادی . بخشی نیز به شناسایی و معرفی افرادی که ایده های جهادی در سطح ملی و منطقه ای دارند اختصاص دهید . قطعا هستند افرادی که از یک زاویه تازه به مسائل و چالشهای کشور نگاه می کنند

ارسال نظر

لینکهای مفید