پیام دبیرکل همایش

باسمه تعالی


رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)

اگر مدیریت جهادی یا همان کار و تلاش با نیت الهی و مبتنی بر علم و درایت حاکم باشد، مشکلات کشور در شرایط کنونی فشارهای خباثت آمیز قدرتهای جهانی قابل حل است و کشور حرکت رو به جلو را ادامه خواهد داد.


بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری بر همه انقلابیون و دلسوزان نظام ایران اسلامی واجب است برای برون رفت از مشکلات کشور چاره اندیشی کنند و با مدیریت جهادی راه پیشرفت و تعالی همه جانبه را پیموده و کارآمدی اسلام و تحقق آرمانهای بلند تشکیل تمدن نوین اسلامی را نوید دهند و با توکل به خداوند متعال و داشتن نیت الهی و با عزم، ایستادگی و ثبات قدم، مجاهدانه با سخت کوشی و تلاش بی وقفه بتوانند مصداق آیه شریفه قرآنی (والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا و ان الله لمع المحسنین) و مشمول حمایت و هدایت های الهی شوند.

مدیریت جهادی در عصر حاضر مقوله ای است همزاد انقلاب، که آثار ارزشی و مبارک آن در دوران دفاع مقدس ظهور و بروز پیدا کرد و در قریب چهار دهه انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و تولید علم و فن آوری موجبات اقتدار و پیشرفت کشور را فراهم ساخت.

لذا امروز نیز برآنیم که با عمل به اصول مدیریت جهادی چاره اندیشی کنیم و برای غلبه بر اداره دشمن و عبور از موانع مختلف «اصل ما میتوانیم» را عملی و زمینه های پیشرفت و تحقق اهداف انقلاب اسلامی را فراهم سازیم.

مدیران و مسئولان سخت کوش نظام اسلامی با مدیریت جهادی برای رسیدن به هدف، در برابر دشمنان انقلاب اسلامی مقاومت و ایستادگی نموده و تسلیم موانع و سختی ها نشوند و در بدترین شرایط در مقابل قدرت های استکباری و تحریم و تهدید آنان با کمترین ابزار و امکانات مادی و از دل فشارهای درونی و بیرونی، سکوی پرش ساخته و بدون باج به دشمنان، پرچم استقلال کشور را همواره برافراشته نگه دارند.

مدیران و مسئولان عزیز نظام اسلامی با وجود همه کمبود ها، تحریم ها و تهدیدهای دشمنان و با وجود موانع مختلف سعی نمایند برای تولید ثروت و قدرت اقتصادی نظام اسلامی با اتکاء به ظرفیت های درون کشور، گفتمان اقتصاد مقاومتی را به عمل تبدیل کرده و محصول خودکفایی ایرانی را به دشمنان نشان دهند و برای ملت های مسلمانان جهان، الگوی مقاومت، ایستادگی و توانستن را ارائه دهند.

لذا امیدواریم در پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی در سال 1397 با اهدافی چون:

·        مراسم تقدیر از مدیران برگزیده جهادی کشور

·        توسعه فرهنگ مدیریت جهادی در بین آحادمدیران و مسئولان کشور

·        تبیین اصول مدیریت جهادی و شاخص های آن

انشااله با مساعدت و پشتیبانی مدیران و مسئولان ارشد کشور در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی بتوانیم با بسیج همه جانبه منابع مادی، انسانی و معنوی و با عزم جدی و سخت کوشی مبتنی بر علم و متکی به ظرفیت های درونی در همه عرصه ها با حرکت پر شتاب و تلاش و همه کوشش بی وقفه در راه خدا،در مقابل دشمنان و موانع مختلف برای پیشرفت اهداف،مجاهدانه در راه اعتلای نظام اسلامی تلاش نماییم.

 

والسلام علیکم

محمدحسین سپهر

 

                                                   

لینکهای مفید